Košarka: Ubedljiva pobeda Opovčana u susretu sa Novim Banovcima

OPOVO – Opovački košarkaši su ostvarili petu pobedu u nizu, tako da u drugom delu sezone imaju skor od šest pobeda i jednog poraza, što ih trenutno dovodi na treću poziciju Međuregionalne KSV lige – jug.

OPOVO 99 – OMLADINAC (Novi Banovci) 84:63 (13:14; 29:21; 25:12; 17:16); Za razliku od prethodne dve utakmice kada su do pobeda dolazili u produžetku, Opovčani su u meču sa Omladincom bili ubedljivi.

Gosti su uspeli da pariraju u prvoj četvrtini koju su dobili sa poenom razlike, ali su e domaći vrlo brzo konsolidovali i do kraja poluvremena imali plus sedam. Sve je rešeno u trećoj četvrtini kada se razlika popela na 20 poena, tako da je poslednja četvrtina od strane Opovčana odigrana relativno opušteno.

OPOVO 99: Vukadin 16 (1), Brkić 9 (1), Krsmanović 11 (1), Budimirov 7, Glišić, Mojsa 5, Kokanović 9 (1), Vasić, Cuca 12, Ilić 15 (1)