Katastrofa Bordoa u Lionu: Olimpik napunio mrežu gostiju

Na početku drugog dela domaćin postigao gol posle deset sekundi

Fudbaleri Liona ekspresno su rešili meč protiv posrnulog Bordoa, pobedom od 6:1 zalečili su rane zbog eliminacije u Ligi Evrope od Vest Hema.

Na početku drugog poluvremena domaćin je krenuo sa centra i nakon deset sekundi stigao nadomak protivničkog šesnaesterca. Dembele je centrirao, Favr primio loptu na grudi i potom je efektno poslao u rašlje za ubedljivih 4:0.

Revija golova počela je u 20. minutu, Malo Gusto je centrirao, a Musa Dembele odlično skočio i udarcem glavom načeo mrežu gostiju – 1:0. Novoj katastrofi Bordoa kumovali su još i Paketa golom u 34. minutu, dok je Toko Ekambi još jednom bio precizan za 5:0. Gosti su ublažili poraz pogotkom Mare iz penala, a konačnih 6:1 postavio je strelac prvog gola na meču Musa Dembele.