Kakav šok u Milanu! Pogledajte kako ga je Specija dobila golom u 96. minutu u kontroverznom meču!

Logika kaže da Milan ne bi trebalo da ima problema protiv Specije kod kuće, ali fudbal često prkosi logici. I to se ponovo pokazalo pa su gosti uspeli prvo da obezbede bod, a onda i sva tri golom u 96. minutu – 1:2 (1:0).

Milanezi su prvo promašili neke dobre šanse preko Rafaela Leaa Zlatana Ibrahimovića, a onda je Teo Ernandez promašio penal koji je na kraju skupo koštao Rosonere.

Mogao je lako Milan do pobede u nadoknadi vremena, ali je sudija Marko Sera svirao faul kada nije trebalo, nije pustio prednost i to je užasno koštalo domaće… Potom je Ibrahimović dobro šutirao, ali je golman Specije dobro odreagovao. Usledla je i prečka, nisu domaći imali sreće.

Ovo je veliki korak unazad za Milan u borbi za Skudeto.

Bolonja Siniše Mihajlovića dočekala je Napoli i nije se dobro provela jer su Napolitanci slavili sa 0:2 (0:1).

Najbolji pojedinac meča bio je Irving Lozano koji je prvo pogodio u 20. minutu na asistenciju Elmasa, da bi na početku drugog poluvremena na asistenciju Ruiza rešio pitanje pobednika na stadio Renato Dalara.