logo transparend vojvodina uzivo

Kad si Jokić, onda možeš sve da pogodiš: Pogledajte koš Srbina na -11 koji je pokrenuo Denver

Veoma bitni poeni posle kojih su se Nagetsi vratili u egal

Kako su igrali drugu četvrtinu, košarkaši Denvera mogu da budu srećni što su na poluvremenu protiv Los Anđeles Lejkersa imali samo pet poena zaostatka (48:53)!

Posle lošeg otvaranja te druge deonice, Nagetsi su drugi deo odigrali mnogo bolje i malo je falilo čak i da povedu posle -11. A sve je krenulo posle teških poena Nikole Jokića na pet i po minuta do kraja.

Vodili su Lejkersi 47:36, Jokić je krenuo u reket protiv trojice igrača, pogodio je poluhorok uz dodano slobodno bacanje, da bi nakon toga i Kaldvel – Poup ubacio trojku.

Lejkersi su vezali deset promašaja iz igre (pogađali samo sa linije penala), Denver je stigao do 48:49, da bi posle tog promašaja za vođstvo kažnjeni sa četiri uzastopna poena gostiju preko Lebrona Džejmsa i Ruija Hačimure.