Jović trese mreže u Fiorentini, nova dva gola Srbina koji ubrzano hvata golgetersku formu

Lagana provera za „ljubičaste“ koji su u jednom danu odigrali dva meča i postigli ukupno 13 golova

Luka Jović polako hvata zalet u novom klubu Fiorentini sa kojom odrađuje pripreme i vraća samopouzdanje golovima protiv niželigaša. Luka je nedavno dao četiri na svom debiju u klubu, i to za poluvreme, a u subotu je postigao još dva pogotka protiv amaterske ekipe Sanvitese.

Fiorentina je taj meč dobila rezultatom 6:0.

U nastavku možete videti najzanimljivije trenutke utakmice, uz dva gola Jovića, njegovi su prvi i peti na utakmici. U obe situacije Jović je imao najjednostavnije moguće situacije iz kojih je rutinirano pogađao mrežu protivnika.

Fiorentina je u istom danu, u okviru Triagonala, savladala i Olginatese, još ubedljivije, rezultatom 7:0.