Još jedna uspešno sprovedena akcija dobrovoljnog davanja krvi u Zrenjaninu

ZRENJANIN – U prostorijama Mesne zajednice „Dositej Obradović“ u zrenjaninskom naselju Lesnina uspešno je realizovana još jedna akcija dobrovoljnog davanja.

Akciji se odazvalo 32 potencijalnih davalaca, a 29 doniralo je dragocenu tečnost.

„Želimo da izrazimo iskrenu zahvalnost svim humanim davaocima koji su se odazvali i svojim plemenitim gestom pomogli da spasimo živote. Vaša podrška i solidarnost su neprocenjivi! Posebnu zahvalnost upućujemo i našim volonterima i medicinskom osoblju koji su svojim trudom i zalaganjem omogućili da akcija protekne u najboljem redu“, poručili su ovim povodom iz zrenjaninskog Crvenog krsta.

Naredna akcija održaće se 20. februara u periodu od 9 do 12 časova u prostorijama Mesnih zajednica „Veljko Vlahović“ i „Sonja Marinković“ u naselju Bagljaš.

Podršku akciji mogu pružiti svi zdravi građani od 18 do 65  godina i koji imaju više od 50 kilograma težine.

Tagovi:

0 Komentari
Najstariji
Najnoviji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare

Pročitajte još: