Inter u Kupu izvukao remi sa Juveom u 95. minutu, suđen neverovatan penal

Fudbaleri Juventusa i Intera odigrali su 1:1 u prvoj utakmici polufinala Kupa Italije, a milanski tim je došao do izjednačenja u 95. minutu sa bele tačke. Uz tuču koja je nastala na samom kraju, a i posle poslednjeg zvižduka, ovaj derbi se iz mirnog pretvorio u opasno zakuvano sredinu.

Praktično, nula je stajala tokom čitavog okršaja i verovatno su mnogi pomislili da se rezultat neće promeniti do poslednjeg sekunda

Ipak, Huan Kvadrado trese mrežu u 83. minutu i tako donosi „staroj dami“ krucijalno vođstvo da savlada Inter i treći put u nizu.

Ušlo se u mirne vode, Bremeru je ostalo samo da ispuca loptu van terena ili negde u polje, ali je on počeo da juri za njom i na neverovatan način udario loptu rukom kada nikoga nije bilo oko njega.

Najgore je što je to učinio u kaznenom prostoru, pa je arbitar pokazao na belu tačku, a Romelu Lukaku je sigurno pogodio levu stranu i izjednačio u 95. minutu.

Komešanja su trajala i pre penala, ali su se nastavila nakon poslednjeg zvižduka, a Lukaku je zaradio i isključenje koje ga može koštati učešća u revanšu.

Kvadrado nije odustajao da se obračuna sa igračima Intera, gužva je trajala desetak minuta, ali su kasnije svi krenuli ka svlačionicima.

Srpski reprezentativac Filip Kostić odigrao je čitav susret, dok je Dušan Vlahović na terenu bio pred poslednju četvrtinu susreta kada je umesto njega ušao Milik