Horor Olge Danilović! Propustila dve meč lopte za veliko finale,

Srpska teniserka Olga Danilović nije uspela da se plasira u finale WTA turnira u Jašiju, pošto je sa 2:1 (6:3, 3:6, 7:6) u setovima poražena od ruske teniserke Mire Andrejeve.

Šteta, šteta, šteta! Imala je Olga Danilović šansu da se domogne meča za trofej, pri rezultatu 5:2 u trećem setu propustila je dve meč lopte, a onda se situacija okrenula naglavačke.

Srpska teniserka dobro je otvorila pomenuti susret. Već na samom startu napravila je dva uvodna brejka i povela sa velikih 4:0, pa je prvi set rešila u svoju korist rezultatom 6:3.

Njena rivalka je ekspresno odgovorila i drugi set dobila identičnim rezultatom, dok je u trećem viđena neverovatna drama.

Obe teniserke napravile su po dva brejka, a onda je Olga vezala tri uzastopna gema i povela sa 5:2. Činilo se da će rutinski privesti meč kraju, ali je i pored činjenice da je imala dve meč lopte na kraju izgubila.

Ruskinja izjednačila na 5:5 u odlučujućem periodu, a onda u taj-brejku došla do pobede i plasirala se u veliko finale.

Mira Andrejeva će se za trofej boriti protiv bolje iz duela Elina Avanesjan i Kloi Paket.