Fudbal: Sakuljani i Sefkerinci i dalje u foto finišu

SAKULE / SEFKERIN – Borac i Tempo ne posustaju i aktuelno prvenstvo Druge južnobanatske lige zapad čine jednim od najzanimljivijih dugo godina unazad.

PARTIZAN (Gaj) – BORAC (Sakule) 1:3 (0:2); Sakuljani su posao rešili već u prvom poluvremenu kada su na odmor otišli sa dva gola prednosti. U nastavku meča još dva pogotka sa obe strane i tri nova boda za Borac. Strelci za sakulski tim su bili Miroslav Bojković, Nemanja Nedić i Srđan Marjanski.

PROLETER (Mramorak) – TEMPO (Sefkerin) 2:4 (1:1); Možda malo teže nego što se očekivalo Sefkerinci su došli do nova tri boda na gostovanju u Mramorku. Nerešeno u prvih 45 minuta ali u drugom poluvremenu fudbaleri Tempa postavljaju stvari na svoje mesto i sa tri pogotka rešavaju utakmicu. Strelci za Tempo su bili Zvonko Jakovljević (18’ i 67’), autogol (50’) i Petar Uzelac (93’).

Rezultati 17. kola: Stari Tamiš – Voja Gačić 3:2; Proleter – Tempo 2:4; Partizan – Borac 1:3; Omladinac – Mladost 3:2; Jugoslavija – BSK Bavanište 0:0

Tabela: 1. Borac (45); 2. Tempo (44); 3. Jugoslavija (27); 4. Voja Gačić (23); 5. Partizan (22); 6. Omladinac (21); 7. Stari Tamiš (17); 8. BSK Bavanište (16); 9. Proleter (16); 10. Mladost (12)