Eksplozija emocija Novakove mame: Dijana rukama prekrila lice tokom trilera u taj-brejku

Nije lako pratiti veliko finale

Najbolji srpski teniser Novak Đoković od 9.30 protiv Stefanosa Cicipasa igra veliko finale Australijan opena u kojem vodi sa 2:0.

Ipak, nije na terenu sve tako lako, kao što rezultat pokazuje. Posle ubedljivog prvog seta, usledio je mnogo neizvesniji, drugi, koji je rešen posle taj-brejka. U jednom momentu, Novak je posle 4:2 pogrešio i dozvolio grku da izjednači.

Tak momenat, kada Novak promašuje bekhend u 2. setu taj-brejka posebno emotivno je proživela njegova majka, Dijana, koja sa tribina prati ovaj meč. Naime, Dijana Đoković prekrila je rukama lice jer jojje bilo suviše tepko da gleda. Naravno, novak je uspeo da podigne nivo igre i osvoji drugi set.