Dinulović: Izlaznost na lokalnim izborima u Zaječaru do 19 sati skoro 60 odsto

ZAJEČAR – Izlaznost na lokalnim izborima u Zaječaru do 19 sati bila je skoro 60 odsto, a sva biračka mesta zatvorena su na vreme u 20 časova, izjavio je za Tanjug predsednik Gradske izborne komisije Nenad Dinulović.

On je rekao da, što se tiče GIK, nije bilo većih nepravilnosti ili incidenta na samim biračkim mestima. „Primetili smo sitne nedostatke koje smo u hodu ispravili“, rekao je Dinulović. On je istako i da je izlaznost na svim uzorkovanim biračkim mestima bila veća nego prethodnih godina. Što se tiče preliminarnih rezultata izbora, Dinulović kaže da veruje da će ih imati do sutra u 17.30.

Prema podacima Gradske izborne komisije, ukupan broj birača na teritoriji tog grada je 47.353, a oni su glasali na 69 biračkih mesta. Za 50 odborničkih mesta nadmeće se osam lista, a građani su mogli da glasaju do 20 časova do kada je trajala i izborna tišina.

Tagovi:

0 Komentari
Najstariji
Najnoviji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare

Pročitajte još: