logo transparend vojvodina uzivo

Delfini sve bolji: Vaterpolisti Srbije slavili protiv Grčke, Ranđelović doneo pobedu u poslednjim sekundama

Odličan rezultat naše ekipe

Vaterpolisti Srbije su zabeležili i drugu pobedu na „Sardinija kupu“, gde su bili bolji od Grčke sa 11:10, čime su ostali jedina neporažena ekipa na ovom takmičenju. Pobedu je doneo kapiten reprezentacije Sava Ranđelović golom u poslednjoj sekundi.

Srbija je u ovom meču kao i protiv Hrvata krenula silovito od samog početka i već posle prvih osam minuta je imala prednost od 5:2, što se „otopilo“ već u drugoj četvrtini, kada su Grci identičnim rezultatom vratili rezultatski egal.

Naša repreznetacija u narednom meču igra protiv Italije, a utakmica je na programu u sredu, 10. avgusta, s početkom od 17 časova i 30 minuta