Čudo Midlzbroa protiv Čelsija: Tim iz Čempionšipa na pragu finala Liga kupa Engleske!

Hejden Hekni je bio junak tima sa Riversajda

Fudbaleri Midlzbroa savladali su Čelsi sa 1:0 u prvoj utakmici polufinala Liga kupa Engleske, a jedini gol postigao je Hejden Hekni u 37. minutu.

Imao je Čelsi veliku inicijativu i bar pet odličnih šansi za gol, od kojih je verovatno najbolju propustio Kol Palmer u finišu prvog poluvremena.

Zanimljivo je da je meč u startnoj postavi počeo Emanuel Late Lat, koji je tokom leta bio velika želja Crvene zvezde, ali je na kraju završio u Mildzbrou, ali se povredio i već posle 5 minuta igre morao je da napusti teren.

Na kraju je ekipa sa Riversajda uspela da odoli naletima skupog tima iz Londona i obezbedila je povoljan rezultat pred revanš na Stamford Bridžu koji je na programu 23. januara od 21.00.