Četiri medalje za Karate klub Mladost na školskom prvenstvu u Vrnjačkoj Banji

STARA PAZOVA – U Vrnjačkoj Banji na Školskom Prvenstvu Srbije u karateu, juče su karatisti KK „Mladost“ iz Nove Pazove, u disciplini sportske borbe, osvojili četiri medalje od toga dve zlatne.

Titulu prvaka i zlatnu medalju u konkurenciji učenika 3 i 4. godine srednjih škola do 68kg osvojili su Đorđe Grubić, učenik devete beogradske gimnazije „Mihajlo Petrović Alas“ i Anđela Rauković, učenica Tehničke škole Stara Pazova, u konkurenciji učenica 1. i 2. godine do 54kg.

U istoj kategoriji Marija Eraković, učenica Ekonomske škole „Vuk Karadžić“ osvojila je srebro, a Marko Gnjidić, učenik ETŠ Zeiun bronzu, a u konkurenciji učenia 1. i 2. godine do 70kg. Na ovom prvenstvu u ime svojih škola nastupili su takmičari KK „Mladost“ koji su se kvalifikovali na prethodno održanim regionalnim školskim prvenstvima Vojvodine i grada Beograda