Bosna promašila penal, pa izgubila od Luksemburga kod kuće!

Teški dani pred Zmajevima

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine napravila je veliki korak unazad kada je u pitanju odlazak na Evropsko prvenstvo, jer su poraženi kod kuće od Luksemburga rezultatom 2:0!

Bosna je već u 4. minutu primila gol kada je Borhes bio precizan, da bi rođeni Beograđanin Daniel Sinani iskoristio grešku golmana Šehića i u 74. je postavio konačan rezultat.

Ipak, ko zna šta bi bilo do kraja da Hadžiahmetović u 56. minutu nije promašio penal, odnosno šutirao iznad gola. Bosna sada ima samo tri boda, koliko i Island, dok su Portugalija i Slovačka vodeće sa 12 i 10 poena. Između je Luksemburg sa sedam.

Portugalci su do minimalnog trijumfa na Islandu došli tek u 89. minutu, kada je slavljenik Kristijano Ronaldo tresao mrežu. Podsetimo, Kristijano je postao prvi igrač u istoriji koji je upisao 200. nastup za nacionalni tim.

I Slovaci su preko Vavra, koji je pogađao u 45. minutu, minimalno pobedili Lihtenštajn u gostima.