Balet Srpskog narodnog pozorišta iz Novog Sada 12. marta u Zrenjaninu

ZRENJANIN – Balet Srpskog narodnog pozorišta iz Novog Sada, posle mnogo godina gostuje u Zrenjaninu, saopšteno je iz Narodnog pozorišta „Toša Jovanović“.

Balet novosadskog Srpskog narodnog pozorišta koji od prošle godine vodi Aja Jung, izvešće izuzetan program na sceni zrenjaninskog pozorišta i to u sredu, 12. marta, u 20 časova.

Ulaznice su u prodaji na blagajni teatra, a pred zrenjaninskom publikom predstaviće se prvaci, solisti i ansambl Baleta u varijacijama klasičnog repertoara, ali i najnovijem savremenom ostvarenju – komadu „Elegija“ renomiranog italijanskog koreografa Enrika Morelija.

Za mlađu publiku u Zrenjaninu, ovo gostovanje će biti prva prilika da u svom gradu otkriju izuzetne igrače Baleta Srpskog narodnog pozorišta.

Predstava se održava u sklopu projekta Prestonica kulture, a uz podršku Pokrajinske Vlade.

 

Tonski saradnik : Predrag Petruševski

Inspicijent: Ivan Svirčević

Direktor Baleta SNP-a Aja Jung

Tagovi:

0 Komentari
Najstariji
Najnoviji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare

Pročitajte još: