Atletičar „Crvenke“ šampion Vojvodine u disciplini skok uvis

Atletičar „Crvenke“ šampion Vojvodine u disciplini skok uvis

KULA – U Novom Sadu održano je atletsko Prvenstvo Vojvodine za starije pionire i pionirke.

Na ovom prvenstvu učestvovala su i dva sportska kolektiva iz opštine Kula: Atletski klub „Crvenka“ i Atletski klub „Hajduk Maraton tim“.

Najvredniji rezultat ostvario je atletičar „Crvenke“ Pavle Zorić koji je osvojio titulu šampiona Vojvodine u disciplini skok uvis sa preskočenih 1,55 metara. Pored Zorića, boje „Crvenke“ na ovom takmičenju branili su i Lazar Trbović, Mirka Mandić, Una Radmanović, Jovana Bulatović, Lena Pikula, Petra Jokić i Ivana Grubor.

Kada je reč o ekipi „Hajduk Maraton tima“, njih je predstavljalo devetoro takmičara, a najvredniji rezultat ostvario je Luka Bublić zauzevši sedmo mesto na 60 metara. Osim njega, za „Hajduk Maraton tim“ nastupili su i Vukašin Bošnjak, Mihajlo Mijatović, Dejan Dejanović, Ana Durković, Lena Vlahović, Ana Novković, Staša Kostadinović i Sofija Šišarica.

Tagovi:

0 Komentari
Najstariji
Najnoviji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare

Pročitajte još: