Apatinci prekinuli seriju

APATIN – Rukometaši Apatina poraženi su u 18. kolu Prve lige Vojvodie od ekipe Crvene Zvezde iz Mokrina sa 28:25 (16:12).

Nakon početnog ispitivanja snage domaći su poveli (u šestom minutu) i nakon toga nisu ispuštali vođstvo. Na odmor su otišli sa +4, da bi u nastavku meča rutinski čuvali prednost i na kraju zasluženo trijumfovali. U dresu Apatina istakao se Marko Živković sa sedam golova, dok su Miloš Braun i Alekssandar Pilipović postigli po gol manje.

Izveštaj sa utakmice možete pogledati u prilogu. Apatin je ovim porazom „pao“ na šestu poziciju na tabeli sa 19 bodova. Do kraja prvenstva ostala su još četiri kola. Naredni rival biće im ekipa Potisje Pleteks. Sastav iz Ade je trenutno prvoplasirani tim lige sa svih 18 prvenstvenih pobeda.