Apatin: „Mladost“ nakon drame ostala bez bodova

MLADOST-STADION

APATIN – U izuzetno zanimljivoj utakmici 17. kola Vojvođanske lige sever koja je odigrana na stadionu kraj Dunava u Apatinu, domaća „Mladost“ je izgubila od drugoplasirane „Bačke 1901“ rezultatom 2:3.

Favorizovani gosti su poveli u 26 minutu golom Vojnića i ovim rezultatom se otišlo na poluvreme. Osam minuta nakon velikog odmora Aljoša Jovović je izjednačio, a „Mladost“ je u 80 minutu došla i do prednosti golom Rapaića iz penala. Gosti su uspeli da izjednače u 88 minutu preko Rajkovače, a tri boda Subotičanima je doneo Vojnić koji je pogodio u četvrtom minutu sudijske nadoknade, samo minut nakon što je isključen golman „Mladosti“ Mihailo Marković.

Apatinski crveno-beli imaju devetnaest bodova i trenutno su dvanaesti na tabeli, a narednog vikenda će gostovati u Bačkom Petrovcu.