Vuče uz tebe smo! Dirljiva poruka na „Karađorđu“ za teško povređenog Mitoševića

U Novom Sadu bez golova, ali u Kruševcu čak četiri

Nastavljeno je takmičenje u plej-ofu, odnosno plej-autu Superlige Srbije. U Novom Sadu, Proleter je na stadionu „Karađorđe“ dočekao Radnik, ali golova nije bilo.

Pre početka utakmice, obe ekipe su nosile majice sa porukom podrške Mitoševiću.

– Vuče uz tebe smo – bio je natpis na majicama.

Za razliku od duela u Novom Sadu u kojem su mreže mirovale, niški Radnički je deklasirao Napredak u Kruševcu. Rezultat u utakmici plej-ofa bio je 4:0 u korist ekipe Radoslava Bataka.

Već na poluvremenu, Nišlije su imale osetnu prednost. Prvo je sa bele tačke pogodio Lazar Arsić u 12. minutu, a onda je 12 minuta kasnije strelac bio i Aleksandar Mesarović.

Treba reći i da je od 75. minuta Napredak bio bez Nemanje Kojičića koji je isključen.

U sledećem kolu, sredinom naredne sedmice, Radnički će ugostiti Vojvodinu, dok će Napredak u Beogradu igrati protiv Voždovca.