Vlahoviću poništen gol zbog saigrača, Kostić u 10. minutu mogao da postane heroj Juventusa

Srpskim reprezentativcima malo je falilo da postanu heroji tima

Fudbaleri Juventusa nalaze se u teškoj situaciji već posle prva dva kola Lige šampiona, jer su u sredu veče na svom terenu doživeli i drugi poraz! Ovoga puta od Benfike, koja je iz PSŽ, glavni pretedent iz grupe za osminu finala!

Vodio je Juve sa 1:0 ranim golom Arkadijuša Milika, da bi gosti najpre izjednačili sa bele tačke do poluvremena, zatim i na startu drugog dela došli do preokreta.

Svoju noć nisu imali ni srpski reprezentativci Filip Kostić i Dušan Vlahović koji su mogli da postanu junaci crno-belih. Pogotovo krilni vezista koji je u 10. minutu imao šansu utakmice.

Naime, pri rezultatu 1:0 za Juve, Kostić je imao strašnu priliku da postigne svoj prvenac. Šutirao je pored stative, a pitanje je šta bi se do kraja dešavalo da je domaćin posle 10 minuta imao dva gola viška.

Vlahović je, s druge strane, uspeo da zatrese mrežu Benfike u 83. minutu, ali je njegov pogodak poništen zbog ofsajda De Šilja, asistenta kod tog gola. Da je samo malo sačekao upotrebljivu loptu Di Marije, rezultat na semaforu bi stajao 2:2.

U nastavku možete pogledati šansu Kostića i poništen gol Vlahovića u finišu meča: