Uhapšen muškarac iz Pančeva zbog kokaina

PANČEVO – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Pančevu, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u ovom gradu, uhapsili su B. N. (1998) iz Pančeva, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Policija je u „audiju“ kojim je upravljao B. N. i u pretresu stana koji koristi pronašla više od 57 grama praškaste materije za koju se sumnja da je kokain.

Utvrđeno je da je osumnjičeni vozio pod dejstvom kokaina i kanabisa, pa će protiv njega biti podneta i odgovarajuća prekršajna prijava iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden višem javnom tužiocu u Pančevu.

 

Tagovi:

0 Komentari
Najstariji
Najnoviji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare

Pročitajte još: