TSC i Čuka spuštenih gardova tukli iz svih oružja, uzbudljiv egal u „mokrom“ derbiju Superlige

To je utakmica, to je želja i glad za pobedom, bravo za oba tima koji se nisu štedeli po pljusku

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole i Čukaričkog odigrali su za „dušu navijača“, na kraju je to bio egal 1:1, ali je meč bio takvog tempa, takvog intenziteta sa obe strane da zabave i uzbuđenja nije nedostajalo ni sekunde.

Napadački, kako samo umeju ekipe Žarka Lazetića i Dušana Kerkeza, namerile su se jedna na drugu, od trećeplasiranog i četvrtoplasiranog tima srpske elite to se i očekivalo, a krajnji rezultat, makar što se golova tiče, ne slika realno sve ono što se dešavalo i što je moglo da se desi.

TSC je poveo preko Petra Ratkova u 25. minutu, bio je to neodbranjiv udarac glavom posle kornera, a a egal je doneo Uroš Drezgić u 50. minutu, za mat domaćih, i za konačan rezultat ovog sjajnog meča, nabijenog tempom i dobrim fudbalom.

TSC je ostao na trećoj poziciji, iza „večitih“, Čuakrički je na poziciji iza i po svemu prikazanom večeras oba tima su tačno tamo gde i zaslužuju da budu, pri samom vrhu srpskog fudbala.

Realizacija je večeras bila najveća boljka i jednih i drugih, ali borba, šanse, želja i glad za pobedom su sve to nadomestili za visoku ocenu za prikazano u premijernom duelu 16. kola Superlige.