Subotica: Fudbaleri Spartaka poraženi od Ujpešta

Spartak -ujpest
SUBOTICA – Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi poraženi su od Ujpešta sa 3:1 (0:1) u pripremnoj utakmici koja je odigrana u Antaliji (Turska), gde se Subotičani nalaze na dvonedeljnim pripremama.

Bila je ovo prva pripremna utakmica  za Subotičane po dolasku u Tursku dok je ekipi iz Mađarske bila poslednja pred povratak kući. Obe ekipe su nastupile sa velikim brojem igrača u cilju njihove provere. Poveo je Spartak u finišu prvog poluvremena, golom Srećkovića, da bi u nastavku utakmice Ujpešt je sa dva gola Jakobija i pogotkom Antonova preokrenuo rezultat na 3:1.

Sledeću pripremnu utakmicu Subotičani igraju protiv ekipe Sebail iz Azerbejdžana u ponedeljak 16. januara u 14h po Turskom vremenu.

Spartak Ždrepčeva krv: Manojlović, Tanasin, Vitorović, Bogićević, Ostojić, Đurasović 02, Tumbasević, Stanić, Bijelović, Srećković, Hrstić. Igrali još: Dubljanić, Dulić, Alfonso, Marinković, Bugarin, Nitrović, Desnica, Addo,  Tošeski, Kardović, Todoroski,  Stajković, Moris, Ubiparip, Simin.