Prva liga Srbije: Nova pobeda Mladosti protiv Mačve

NOVI SAD – Fudbaleri Mladosti savladali su Mačvu, rezultatom 2:0, u 15. kolu Prve lige Srbije.

Golovi za novosadsku Mladost postigli su Milan Vidakov i Zoran Karać. Prvi gol za Mladost postignut je u 23. minutu, sa bele tačke, jer je predhodno u šesnaestercu oboren Nikola Divac, a siguran u izvođenju najstrože kazne bio je Vidakov.

U prvom poluvremenu nije bilo previše prilika, a nešto više akcije viđeno je u drugih 45 minuta. Nakon nekoliko solidnih šansi, Mladost je uspela da uveća prednost u finišu utakmice.

U prvih 45. minuta više nije bilo prilika, a konačan rezultat postignut je u finišu utakmice (89. minut) kada je strelac bio Karać.

Posle 15. kola Mladost se nalazi na drugom mestu, sa osvojenih 30 bodova i utakmicom manje u odnosu na prvoplasiranu Inđiju, koja ima šest poena više.