Pančevci u sjajnoj rukometnoj predstavi slavili u Kraljevu

PANČEVO – Rukometaši Dinama iz Pančeva savladali su na gostovanju u Kragujevcu Radnički, u susretu 13. kola Arkus lige za muškarce, rezultatom 32:27, poluvreme 17:13.

Važno je napomenuti da su oba rivala već obezbedila učešće u doigravanju Arkus lige, tako da su rasterećenije ušli u meč i prikazali svu čar i lepotu rukometa.

Izjednačeno se igralo sve do 24. munita (12:12), ali je šira klupa Pančevaca u poslednjim minutima prvog dela igre dala rezultata i na veliki odmor se odlazi vođstvom Dinama 17:13.

Početak drugog dela igre je protekao u naporima domaćina da smanji prednost Dinama koja se stalno vrtela oko 3 do 4 gola prednosti. Gost je uspešno odbio sve nalete i u 42. minutu dolazi do velikih 6 golova prednosti (23:17), što su uspevali da održe do kraja meča.

I pored svega, publika u dvorani, kao i pored malih ekrana je videla sjajnu rukometnu predstavu sa pregršt lepih poteza i izuzetno fer i korektnu utakmicu.

Dinamo: Stamenković 1, Čabrilo 2, Stanić 1, Novaković, Ostojić 3, Perić (5 odbrana), Perović 6, Distol, Pavlović 5, Urta, Golubović 5, Kostadinović 3, Radović 5, Bekić 1, Birkenhauer (5 odbrana), Čolović.

Radnički: Prodanović 9, Davidović 2, Mutavdžić 1, S. Đerić (3 odbrane), Dobrosavljević, Kasalović 5, D. Petrović 1 (1 odbrana), Barudžić 2, Knežević 5, Utvić, Stevanović 2, Stanojev, Maljević, P. Petrović, Ivanović, Zlatanović (2 odbrane).