Orlići krenuli pobedom u kvalifikacijama za EURO: Lazetić sa dva gola i „panenkom“ srušio Makedonce

Srpska fudbalska reprezentacija do 19 godina otvorila je kvalifikacije za Evropsko prvenstvo pobedom u Severnoj Makedoniji protiv domaćina sa 2:1.

Srbija se, uz Makedonce, nalazi u grupi sa Norvežanima i selekcijom San Marina, tako da je ovaj trijumf veoma bitan za dalji tok kvalifikacija.

Golgeterski dan na gostovanju u komšiluku otvorio je Marko Lazetić iz penala plasiravši „panenku“ posred gola.

Buduća uzdanica Milana, ekipe za koju igra po prelasku iz Crvene zvezde, ponovo je zatresla mrežu 10 minuta pre kraja susreta na asistenciju Jevremovića.