Opštinska liga Ruma: Lider siguran

Fruškogorac – Polet 2:4 (0:3)

MALI RADINCI: Igralište Fruškogorca, gledalaca 100, sudija Lepotić (Dobrinci). Strelci: Stojković u 49. i Zec u 79. za Fruškogorac, Gemeri u 3. i 16, Novaković u 20. i V. Cvijanović u 85. minutu za Polet. Žuti kartoni: Cvjetinović, Zec (Fruškogorac), Veljović, Novaković, Damjanović, Blagojević (Polet).

FRUŠKOGORAC: Jovanović, Antonić, Stojković, Graovac (Pavlović), Bajić, Zec, Panjak, Bakić, M. Knežević, Cvjetinović, Samardžija.

POLET: Veljović, Živić, Blagojević, R. Cvijanović, Miletić, Bežanović, Damjanović (Petrović), Novaković (Vidić), Gemeri, V. Cvijanović (Nešković), Marković (Stevanović).

Zasluženu pobedu gostima doneli su Gemeri, Novaković i V. Cvijanović. Gosti u prvom poluvremenu odlični, u nastavku se malo i opustili.

Jedinstvo (K) – Hrtkovci 2:4 (1:2)

KRALJEVCI: Igralište Jedinstva, gledalaca 100, sudija Uzelac (Ruma). Strelci: Simić u 25. i Bosiljkić u 75. za Jedinstvo, a Rajda u 35, Manojlović u 45. i 58. i Dimitrijević u 90. minutu za Hrtkovce. Žuti karton: Tomić (Jedinstvo).

JEDINSTVO: Z. Pavlović, Lovrenčić, M. Pavlović, Milivojević, Jović, Cvijetić, Simić, Stepanović, Bosiljkić, Tomić, Devrnja.

HRTKOVCI: Krpan, Maksimović, Međed, Manojlović, Kukić, Dimitrijević, Đurđević, Rajda, Dušan Savić, Sabo, Perić.

Gosti bili bolji i pobedili.

Donji Petrovci – Borac (S) 4:1 (2:0)

DONJI PETROVCI: Igralište Donjih Petrovaca, gledalaca 100, sudija Nikolić (Ruma). Strelci: Kovačević u 10. i 30, Šaša u 60. i Čvorkov u 80. za Donje Petrovce, Stričević u 49. minutu za Borac. Žuti kartoni: Šaša, Kukić (Donji Petrovci).

DONJI PETROVCI: Lošić, V. Oparušić, Kukić, Diklić (Stanisavljević), D. Jovanović, Šaša, Dinić, Mudrić, Kovačević, Stojanović, Sladoja (Čvorkov).

BORAC: Kovandžić, D. Janković, L. Janković, Maksić, Maletić, Đaković, Z. Nešković, V. Nešković, Stričević, Lukić, Dupor.

Iako su domaćini slavili sa tri gola razlike, bili su mnogo bolji i zaslužili su i ubedljiviju pobedu. Od gostiju se više očekivalo.

KRALJEVCI: Jedinstvo – Hrtkovci 2:4, MALI RADINCI: Fruškogorac – Polet 2:4, DONJI PETROVCI: Donji Petrovci – Borac (S) 4:1.

1. Polet 8 8 0 0 31:8 24

2. Hrtkovci 8 4 1 3 21:18 13

3. Donji Petrovci 8 4 1 3 21:19 13

4. Fruškogorac 8 3 1 4 25:23 10

5. Borac (S) 8 2 0 6 15:26 6

6. Jedinstvo (K) 8 1 1 6 14:33 4