Nejmar dobio crveni zbog simuliranja, sudija ga teško kaznio posle pokušaja da iznudi penal

Samo što se završilo tužno prvenstvo za Brazilce, Nejmar se vratio na klupsku scenu tako što je isključen!

Pari Sen Žermen slavio je golom Kilijana Embapea u 97. minutu iz penala protiv Strazbura 2:1, a Nejmar je sa Embapeom morao da iznese sav teret na ovom susretu šampionata Francuske, jer je Lionel Mesi dobio voljno do kraja ove godine.

Kao da to nije bilo dovoljno nesreće, Nejmar je sa dva žuta u tri minuta ostavio saigrače na cedilu.

Prvi je zaradio zbog faula, dok je drugi dobio kada je pokušao da iznudi jedanaesterac.

Iskusni sudija Turpan nije pao na njegov trik, već ga je surovo kaznio.