Mali Iđoš: Porazi fudbalera “Njegoša” i “Jadrana”

lopta-fudbal
MALI IĐOŠ – Fudbaleri “Njegoša” iz Lovćenca i “Jadrana” iz Feketića neslavno su okončali 24. kolo Područne fudbalske lige “Subotica”.

“Njegoš” je na gostovanju izgubio od “Jedinstva” iz Srpskog Krstura rezultatom 2:1 (2:0). Domaći tim je već u 15. minutu vodio sa 2:0, da bi “Njegoš” vratio rezultatsku neizvestnost pogotkom Kočiša u 80. minutu, što je bio i konačni rezultat.

“Jadran” je na domaćem terenu izgubio od ekipe “Solunac N&Đ Jerković” iz  Karađorđeva rezultatom 4:1. “Solunac N&Đ Jerković” je potvrdio kvalitet i nastavio trku za prvo mesto na tabeli.

Nakon odigranog 24. kola, “Njegoš” zauzima 7. mesto na tabeli (32 boda), dok je “Jadran” zadržao 9. mesto (27 bodova) Područne fudbalske lige “Subotica”.