Macut otvorio četvrti VTO forum „Biram plodnost“

BEOGRAD – Predsednik Vlade prof. dr Đuro Macut danas je otvorio četvrti VTO forum pod sloganom „Biram plodnost“. Skupu će se obratiti i ministarka bez portfelja zadužena za rodnu ravnopravnost, sprečavanje nasilja nad ženama i ekonomsko osnaživanje žena, Tatjana Macura.

VTO forum je interaktivni događaj namenjen svima koji žele da se informišu o plodnosti, planiranju porodice ili se suočavaju sa izazovima neplodnosti. Cilj foruma je edukacija, pružanje pravih informacija i direktna podrška učesnicima.

U Beogradu se okupilo više od 35 stručnjaka iz zemlje kako bi pacijentima omogućili pristup savetima i konsultacijama. Posetioci foruma mogu da prisustvuju panelima o plodnosti, učestvuju u radionicama, pogledaju proces oplodnje kroz IVF mikroskop, zakažu besplatne kvantne i druge preglede, provere opšte reproduktivno zdravlje i razmene iskustva sa drugim učesnicima.

Tagovi:

0 Komentari
Najstariji
Najnoviji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare

Pročitajte još: