Košmarna utakmica za fudbalerku s Novog Zelanda: Postigla 3 autogola za samo 35 minuta

Ono kad ti nije dan…

Koliko god puta u životu pomislili da vam nije dan, budite sigurni da uvek može gore. U to se uverila i Meikajla Mur, fudbalerka Liverpula, koja je na maču svoje reprezentacije Novog Zelanda postigla tri autogola za samo 35 minuta igre.

Ova fudbalerka stvarno nije imala sreće na meču svoje reprezentacije i igračica iz SAD-a. Prvi autogol je postigla u petom minutu, kada je želela da izbije loptu, ali ju je samo skrenula u mrežu. Novi autogol je stigao već minut kasnije, tada ju je lopta pogodila u grudi i ušla u gol.

Treći, njen poslednji autogol, usledio je u 35 minutu, kada je opet želela da je izbaci van terena, ali je ona skrenula u gol.

Samo pet minuta posle trećeg autogola, ova igračica je i zamenjena, a njena reprezentacija je primila još dva gola i meč završila porazom od 5:0.