Kejn dao dva gola, promašio penal, ali doneo tri boda Totenhemu: Notingem je još uvek „zelen“

Totenhem se učvrstio na vrh tabele

Fudbaleri Totenhema savladali su u gostima Notingem Forest rezultatom 2:0 u četvrtom kolu Premijer lige.

Hari Kejn je već u petom minutu doneo prednost svojoj ekipi, što je umnogome olakšalo posao izabranicima Antonija Kontea.

Totenhem je u nastavku diktirao tempo, iako je Forest igrao dobar fudbal, ali nedovoljno dobar da ozbiljnije pripreti Ugu Ljorisu.

Mogao je Kejn već u 56. minutu da duplira prednost svoje ekipe, ali je Din Henderson bio siguran i odbranio još jedan penal, svoj drugi ove sezone.

Revanširao mu se za to napadač gostiju, i to u 81. minutu kada je rešio sve dileme oko pobednika meča i postavio konačan rezultat.