Kakav start: Ruše sve pred sobom, FMP slavio i protiv Mege

Klub iz Železnika ostvario i četvrti trijumf u Admiral Bet ABA ligi pobedom kao gosti sa 89:82

Klub iz Železnika definitivno je jedno od najprijatnijih iznenađenja u dosadašnjem delu Admiral Bet ABA lige.

Košarkaši FMP pobedili su kao gosti Megu Basket sa 89:82 (22:21, 16:27, 26:18, 18:23), i tako ostvarili i četvrti trijumf u regionalnom takmičenju.

Dosta izjednačena prva četvrtina, bolja igra gostiju u drugoj, da bi se domaćini vratili u nastavku utakmice, ali odluka je pala u poslednjoj deonici i na kraju FMP je zasluženo slavio na nezgodnom gostovanju.

Najbolji u pobedničkom timu bili su Džouns sa 24 i Nevels sa 17 poena. Tasić je pratio sa 15. Izundu je postigao osam poena, ali je imao deset skokova.