Fudbal: Vojvođanska liga „Istok“- Spretni Crnogorac

Sloga – Crvena zvezda (VS) 1:0 (1:0)

PLANDIŠTE: Stadion Sloge, gledalaca 100, sudija: U. Šuljagić (Banatski Karlovac), strelac: Crnogorac u 38. minutu.

SLOGA: Stevanović, Babić 7,5, Prica 7, Caran 7, Lazarević 7, Crnogorac 8 (Cimeša), Spremo (Samaryija 7), Koruga 7, Radić 7,5, Stefanovski 7,5, Olđa 7,5.

CRVENA ZVEZDA: Ćirković 7, Komnenović 6 (Sekereš 6), Tomas 6 (Utržen 6), Kuburović 6,5, Kovačević 6,5, Vukoje 7, Nešić 6, Prošić 6, Jeftenić 6, Tomin 6,5, Bičanin 6 (Knežević 6).

U otvorenoj igri domaći su imali inicijativu i pregršt prilika. U 38. minutu Babić je odigrao loptu do Lazarevića, koji je centrirao, a spretni Luka Crnogorac glavom pogodio mrežu.

Mladost (O) – Borac (ST) 1:0 (0:0)

OMOLJICA: Stadion Mladosti, gledalaca 200, sudija: B. Milivojev (Alibunar), strelac: Radisavljević u 78. minutu.

MLADOST: Topić 7, Vojnović 7,5 (Živanović 7), Nikolajev 7,5, Jovanov 7, Radisavljević 8 (Lazinica), Celin 7, Stanisavljević 7 (Bodlović 7), Kovačević 7,5, L. Lukić 7 (Maksimović 7), Nešić 7 (Savkov 7), Crnomarković 7.

BORAC: Tomić 7, Radović 7 (Gigović 7), Joković 7, Ivanović 7, Nedučić 7,5, Graovac 7 (Sarić 7), L. Simonović 7,5, Đukić 7, Bajić 7,5, Petrović 7, Vuković 7 (Adamović 7).

U komšijskom derbiju otvorena igra a domaćini su golom Radisavljevića došli do pobede.

Mladost – Borac 1:0, Vojvodina – Naftagas 1:1, Proleter – Begej 0:3, Polet – Sloboda 0:0, Crvena zvezda (RS) – Omladinac FAM 3:1, Kozara – Jedinstvo (V) 3:1, Jedinstvo (BK) – BAK 4:0, Sloga – Crvena zvezda (VS) 1:0.

1. Jedin. (BK) 15 10 2 3 31:11 32

2. Omladinac 15 10 2 3 30:16 32

3. Sloboda 15 9 4 2 28:9 31

4. Naftagas 15 9 2 4 32:20 29

5. C. zvezda (RS) 15 7 3 5 28:16 24

6. Vojvodina 15 7 2 6 26:18 23

7. Borac 15 6 5 4 22:23 23

8. Mladost 15 6 4 5 22:24 22