Fudbal: Remi Novosadske Mladosti i IMT

NOVI SAD – Fudbaleri Mladosti sa Satelita igrali su nerešeno, na svom terenu u okviru 20. kola Prve lige Srbije, sa ekipom IMT-a, rezultat je bio 1:1.

Strelac za Mladost bio je Milan Vidakov, koji je ujedno i najbolji strelac lige. Na poluvreme se otišlo rezultatom 1:0, a rezultat je ostao nepromenjen sve do 77. minuta, kada je lopta pogodila u ruku defanzivca domaćih Nemanju Ilića. Sudija Janjuš dodedlio je penal gostima, a siguran u izvođenju najstrože kazne bio je Stefan Stefanović.

Mladost je imala šansu u poslednjim trenucima meča, kada je Sekulić pogodio prečku.

Ovim remijem Mladost je ostala na drugom mestu sa 41 bodom i dva manje od prvoplasirane Inđije, dok je IMT osmoplasirani sa 26 osvojenih bodova.
U narednom kolu, 5. decembra ekipa Mladosti ponovo će biti domaćin, a ovoga puta u goste će im doći ekipa Radničkog iz Sremske Mitrovice.