Drama na „Čairu“ sa srećnim krajem za Nišlije: Škrbić sačuvao tri boda sa bele tačke u nadoknadi vremena

Kragujevčani poveli, ali na kraju ostali i bez jednog boda

U 16. kolu Linglong Superlige Srbije, u duelu imenjaka, fudbaleri niškog Radničkog bili su bolji od kragujevačkog rezultatom 2:1 (1:1).

Do druge pobede u četiri dana Nišlije su stigle iz penala u 5. minutu nadoknade. Realizovao ga je Miljan Škrbić i doneo trijumf svom timu, baš kao i protiv Mladosti u minulom kolu kada je sa dva pogotka odlučio meč.

Kako je počelu u duelu na „Čairu“, izgledalo je da će publika uživati u golovima i rezultatskim preokretima.

U 6. minutu Uruš Blagojević je šokirao domaćina i doveo goste iz Kragujevca u vođstvo, tri minuta kasnije domaćčuin je izjedančio pogotkom Stefana Mitrovića.

Strelci su očigledno potrošili svu municiju u prvih deset minuta, do promene rezultata došlo je tek u samom finišu.