Derbi Crvene Zvezde i Spartaka završen bez pobednika

Derbi 13 kola Super lige Srbije u fudbalu za žene između Crvene Zvezde i Spartaka u završen je bez pobednika rezultatom 2:2.

Povele su fudbalerke Crvene Zvezde preko Kvezade u 35. minutu. Samo sedam minuta kasnije, „golubice” su poravnale rezultat, a strelac izjednačujućeg gola bila je Isidora Vučković. Krenule su Subotičanke agresivno u drugom poluvremenu sa željom da preokrenu rezultat. Uspele su u svojoj nameri u 77. minutu golom Tijane Filipović, najboljeg strelca kluba i lige. Međutim, nisu se predavale crveno-bele u 82. minutu Sofija Sremčević postiže gol za konačnih 2:2.

Lider na tabeli i dalje ekipa Spartaka sa 37 osvojenih bodova, tri više od Crvene Zvezde.

Crvena zvezda: Eremić, N. Čavić, Šćepanović, Žarković, Kvezda, M. Čavić, Sremčević, Popović, Tošković (46. Matejić), Krajšumović (66. Milović), Đorđević.

Spartak: Kostić, Vučković, Slović, Frajtović, Hansen, Filipović, Ilić, Pavlović, Stupar, Stajer (68. Marković), Ćirić (90+3. Tihon).