Članovi Karate kluba „Zrenjanin“ ostvarili odličan plasman na takmičenjima u Novom Bečeju

ZRENJANIN – Na seniorskom prvenstvu Vojvodine, koje prethodnog vikenda je održano u Novom Bečeju članovi Karate kluba „Zrenjanin“ ostvarili su zapažene rezultate.

Marina Oro je osvojila srebro u kategoriji -55kg, dok su bronzane medalje osvojili Anja Milovanović (-61kg) i Vuk Prica (+84kg).

Seniorsko prvenstvo Srbije održaće se u Vrnjačkoj Banji za dve nedelje.

Takođe, održano je i Prvenstvo zone Banat za mlađe uzrasne kategorije, A Karate klub „Zrenjanin“ je osvojio čak 16 medalja.

Ekipno zlatne medalje su osvojili Nevena Kuzmanov, Ana Marija Dumanić, Kalina Knežević, Jana Danić, Matija Cvijanović, Sara Šušak, Mila Salapura i Marko Ćušić.

Srebro su osvojili Aleksandra Caran, Una Kesić, Staša Ristović i Ivan Lagundžija, a bronzane medalje su osvojili kata tim pionirke, Dunja Živkov i Iva Milenović.

Svi takmičari su ostvarili plasman za prvenstvo Vojvodine koje se održava sledećeg vikenda u Inđiji.